Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

MDUST Sp. z o.o., to firma która powstała na podbudowie własnych zakładów produkcyjnych oraz wieloletniego doświadczenia kreatywnych specjalistów branży reklamowej. To miejsce gdzie znajdziecie Państwo fachową poradę, pomoc jak również wszystkie sposoby znakowania najwyższej jakości. Świadczymy usługi przede wszystkim dla Agencji Reklamowych, ale z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajmiemy się zleceniami od klientów detalicznych i firm. 

Marka Pieczątka dla Ciebie.pl powstała na potrzeby rynku lokalnego, jednak z przyjemnością będziemy służyć pomocą i fachową obsługą Klientom na terenie całego kraju. Pieczątki to nasz konik, od samego początku pomagamy naszym klientom profesjonalnie dobrać pieczątkę do ich potrzeb. Jako jedna z niewielu firm, pieczątki zamówione w sklepie internetowym wykonujemy tego samego dnia. Pozwala nam na to własny park maszyn.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko możliwość znakowania upominków reklamowych, ale wszystkich innych przedmiotów. Z przyjemnością też pomożemy firmom dobrać pakiet upominków reklamowych, czyli od projektu do efektu. 

Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana kadra pozwalają na przyjęcie zleceń, których nie podejmuje się konkurencja. Poza jakością wykonywanych nadruków dodatkowo zyskujesz: Pieniądze – ograniczasz koszty logistyki związanej z transportem towaru od dostawcy do drukarni, dodatkowo istnieje możliwość dostarczenia gotowych materiałów do wskazanego miejsca Czas – znakowanie odbywa się na miejscu, dzięki czemu gotowy produkt możesz otrzymać już w ciągu 48 godzin. Bezpieczeństwo – dzięki powierzeniu całości prac jednej firmie uzyskujesz gwarancję na każdy aspekt zakupionego towaru. Od stanu faktycznego gadżetu, poprzez jakość na druku, na dostarczeniu na wskazane miejsce i czas kończąc.


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl